VIND UW KLUSSENIER

Voldoende werk in de bouw!

De Klussenier krijgt steeds vaker de vraag van potentiële starters of het wel de geschikte tijd is om je eigen bedrijf te starten. De crisis gaat tenslotte ook niet aan de bouw voorbij, maar het gaat dan echter om nieuwbouw en niet over de markt van renovatie, verbouwen en onderhoud.

Uit onderzoek blijkt dat woningeigenaars niet meer denken aan verkoop van hun woning om naar een andere, vaak duurdere, woning te verhuizen. Ze kiezen ervoor in de bestaande woning te blijven en deze te renoveren en van luxe te voorzien, bijvoorbeeld door een nieuwe keuken of badkamer. Juist dat is het werkterrein van De Klussenier. De aannemer heeft die markt echter links laten liggen door de jaren heen en profiteert nu nauwelijks van deze ‘verbouwingszucht’.

Ook wij merken die trend op en zien voor De Klussenier steeds meer aanvragen binnenkomen voor nieuwe keukens en badkamers, VELUX dakvensters, isoleren van zolders om extra ruimte te creëren en meer zaken die bijdragen aan het wooncomfort.